Изнајмување автомобил Citroen DS5, скопски аеродром, одлични цени, од 25 евра на ден

Рент а кар Скопје | Logo
Рент а кар Скопје | PhoneViber Рент а кар Скопје | PhoneWhatsApp Рент а кар Скопје | Phone+381 63 710 69 23 Рент а кар Скопје | Address Автопат Пријателство, Скопје РЕЗЕРВАЦИЈА
Рент а кар Скопје | Telefon Рент а кар Скопје | Telefon Рент а кар Скопје | Telefon

Изнајмување автомобил Citroen DS5, скопски аеродром, одлични цени, од 25 евра на ден

Автопат Пријателство, Скопје

Citroen DS5 2.0 Hdi или слично

ДЕТАЛИ
Рент а кар Скопје Автоматски Рент а кар Скопје 5+ патници Рент а кар Скопје4 куфери
    ОПЦИИ ЗА ПРЕЗЕМАЊЕ
  • Во салонот
  • На аеродромот
    ОПРЕМА

    Deprecated: explode(): Passing null to parameter #2 ($string) of type string is deprecated in /home/sodtfpzp5lsc/public_html/rentacar-skopje.com/inc/inc-model.php on line 60

  • Warning: Attempt to read property "title" on bool in /home/sodtfpzp5lsc/public_html/rentacar-skopje.com/inc/inc-model.php on line 63
Дена Километража Цени
1-3 Дена 200км 200 €
4-7 Дена 200км дневно 150 €
8-15 Дена неограничено км 100 €
16-30 Дена неограничено км 100 €
31-45 Дена неограничено км 100 €
45+ Дена 4000км 100 €
Повеќе од

100 €

/Ден
Рент а кар Скопје

Резервирајте возило